Εποπτικό Συμβούλιο

Το Εποπτικό Συμβούλιο του Π.Π.Σ.Π.Θ. αποτελούν:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:

Ψύλλος Δημήτριος, Καθηγητής στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Α.Π.Θ.  ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΜΕΛΗ:

Πούλος Ανδρέας, Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών Ανατολικής Θεσσαλονίκης,
andremat@otenet.gr,
ιστολόγιο: http://poulosmathimatikos.blogspot.gr

Καρύδας Απόστολος, Σχολικός Σύμβουλος 9ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Νόμου Θεσσαλονίκης, ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ιστολόγιο

Κουκουλάς Κωνσταντίνος, Φυσικός, Διευθυντής του Γυμνασίου-Λυκείου του Π.Π.Σ.Π.Θ., ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ταμίσογλου Χρύσα, Διευθύντρια του Δημοτικού Σχολείου του Π.Π.Σ.Π.Θ.,
ηλεκτρονική διεύθυνση:

Κλειδαρά, Μαρία, Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου του Π.Π.Σ.Π.Θ.

Πάλλας Αναστάσιος, Φυσικός ? Ραδιοηλεκτρολόγος, καθηγητής του Π.Π.Σ.Π.Θ.,
ηλεκτρονική διεύθυνση:

Κατασκευή Ιστοσελίδας: Γεωργία Αλεξούδα, Μελίνα Εφραιμίδου    -    Διαχείριση Ιστοσελίδας: Σπύρος Χαλκίδης